14. 10. 2018.

A-TÝM – 8. kolo: Pecerady – Úročnice 3:3 (2:1)

Na domácí zápas se nás konečně sešlo víc hráčů a mohli jsme i střídat. To soupeř přijel jen v 10-ti, ale avizovali příjezd dvou posil na druhý poločas.

Po nervózním úvodu jsme si začali připravovat poměrně dost šancí, ale skórovat se nám povedlo bohužel jen 2x. Úročnice z mála vytěžila maximum, když těsně před přestávkou po rohu snížila na 2:1. Nutno ale říci, že po jasném faulu hostujícího útočníka, který to i posléze přiznal. Do druhé půle posílená Úročnice byla nebezpečná, ale jen dopředu. Vzadu jim to hořelo, ale mi dokázali přidat bohužel už jen jednu branku. Zápas nakonec skončil remízou 3:3. Obě branky jsme dostali ze standardních situací, centry a následné náběhy totiž řešíme nedobře. Ještě bych chtěl zmínit výkon rozhodčího, druhá půle byla z jeho strany dost bramboračka a asi byl hodně rád, že byl konec. Ale kdyby byla první půle 4:0 pro nás, bylo by po zápase a byl by klid. Škoda, zase jsme ztratili 2 body. J&J