26. 09. 2015.

A-TÝM – 6. kolo: Zaječice – Pecerady 3:3 (1:1)

Na šikmé hrací ploše v Zaječicích to neumíme. Domácí nás v první půli z kopce tlačili jak v ragby dlouhými odkopy hluboko do naší poloviny. My se snažili to do kopce vykombinovat, ale nedařilo se. Dostali jsme laciný gól přímo z rohu, ale do půle vyrovnal naštěstí Jarda Žížala o akci Marka Povolného.  To ještě Aleš v bráně chytil penaltu. Po obrátce jsme čekali z naší strany lepší výkon, ale fotbal se dnes fakt nehrál. Byla to opravdová kopaná. Na obou stranách padly góly z přímáků, my pak dali Standou Moravcem penaltu a na konečných 3:3 srovnali domácí, když jsme jim gól zase darovali. Měli jsme v zápase několik vyložených šancí, ale tragická koncovka nám vystřílela jen bod. Troufnu si říci, že kdybychom hráli doma, tak by Zaječice dostali bůra. Příště nás prověří Jablonná a uvidíme, jak na tom jsme fotbalově. J&J