04. 06. 2016.

A-TÝM – 24. kolo: Pecerady – Chocerady 1:2 (1:1)

Po zápase v Čerčanech jsme hojili rány o volném víkendu a po 14 denní pauze jsme se zase chystali na zápas. Už v pátek bylo jasné, že to s počtem hráčů nebude dobré. Omluvili se 4 hráči základní sestavy a dalších 5 k tomu. Nakonec se nás dostavilo celých 11 a do brány tak musel Láďa Chmelař, kterého stále trápí natažený zadní stehenní sval. Velkou premiéru si také odbyla naše nová posila Peter Ščerba, který musel dát hned na úvod celý zápas a musím říct, že oba premianti na svých postech obstáli. Teď k průběhu zápasu…

Technicky většinou dobře vybavení hráči soupeře se snažili kombinovat, drželi míč na svých kopačkách a dopředu hrozili rychlými brejky po stranách a centry před bránu. Směrem dozadu to bylo horší a vytvářeli poměrně dost chyb. My se postupně rozkoukávali a občas jsme měli též nějaký brejk, většinou po zmíněných chybách. Větší podpora útočníků nám chyběla. Do vedení šly Chocerady utaženou střelou z 20m k tyči. My srovnali před přestávkou, když se z rohu velkého vápna trefil nádherně Míra Höhn, když jeho padající list spadnul obloukem přes bezmocného brankáře skoro do šibenice. Ve druhé půli se občas zbytečně přiostřilo a zápas rozhodla nařízená penalta proti nám. Hosté nám sebrali všechny body a asi zaslouženě dnes vyhráli. Troufám asi ale říci, že kdyby alespoň 2-3 chybějící hráči ze základu byli na hřišti, tak bychom zápas vyhráli. J&J