21. 05. 2016.

A-TÝM – 22. kolo: Čerčany – Pecerady 7:0 (4:0)

Na hřiště lídra soutěže jsme odjížděli s vědomím, že to nebudu lehký zápas. Již zprávy v týdnu naznačovaly, že bude problém dát dohromady základní jedenáctku. Ještě v pátek jsme měli k dispozici 8 lidí ( z toho 2 tak na půli) a u dalších 3-4 to bylo s otazníkem, zda nás doplní. Nakonec jsme 11 hráčů dohromady dali, ale čekání a telefonování nás stálo mnoho času, odjezd se protáhnul a skoro polovina nastoupila bez rozcvičení rovnou na zahájení zápasu. Čerčany na nás nastoupily a za 15 min. vedly už 3:0. Pomalu jsme se pak dostávali do tempa a zbytek první půle jsme celkem obstojně bránili a občas jsme byli nebezpeční i  směrem dopředu. Před půli jsme dostali už jen gól z penalty. Po přestávce domácí „asi“ ubrali na plynu a my si postupně vypracovali tak 3-4 gólové šance, bohužel bez přesného zakončení. I přes jasný průběžný výsledek byli domácí dost nervózní a často zbytečně řečnili s rozhodčím. Postupem času nám ubývaly síly a domácí v závěru svůj náskok navýšili na konečných 7:0. Číslo je to skoro hrozivé, ale když uvážíme, že 5 hráčů nastoupilo přes různé zdravotní komplikace a bez možnosti střídání všichni odehráli celý zápas, pak to není tak hrozné. J&J

Jo a díky všem, co do Čerčan s námi odjeli, za jejich přístup k zápasu. Každý to poctivě odmakal podle svých možností a schopností.