21. 04. 2018.

A-TÝM – 16. kolo: Jablonná – Pecerady – 4:2 (1:0)

Do Jablonné jsme odjížděli v naprosto jiné sestavě proti poslednímu domácímu zápasu a čekali jsme těžké utkání. Domácí měli mnoho hráčů na střídání a my navíc řešili různé šrámy u několika hráčů.

V prvním poločase se fotbal moc nehrál, přesto šancí na obou stranách bylo dost. Nám se povedlo několik rychlých akcí, ale tradičně nás zradilo zakončení. Domácí nejvíce zlobili z centrů, rohů a dlouhých autů, které jsme špatně bránili a tak také dali jedinou branku poločasu. Po změně stran byla Jablonná 20 min. lepší a po fotbalových akcích po křídlech a přihrávce proti noze se dostali do vedení. My jsme jen dotahovali a až v závěru jsme domácí obranu více prověřili, ale na lepší výsledek než konečných 4:2 už bylo pozdě. J&J