18. 04. 2015.

A-TÝM – 16. kolo: Jablonná – Pecerady 1:0 (0:0)

V Jablonné nás čekal nelehký zápas, to jsme věděli. První půle byla ale jednoznačně v naší režii, měli jsme mnoho šancí, bohužel to zakončení. V druhém poločase jsme pustili po chybě na půli domácí do brejku a už jsme prohrávali. Do konce zápasu jsme gól nevstřelili a prohráli 1:0. Sice jsme si během utkání vytvářeli proti předchozím zápasům šance, ale v koncovce nám chyběl klid a možná i trochu štěstí. Navíc jsme se vrátili k hurá fotbalu, pořád dopředu, mnoho dlouhých míčů vzduchem do běhu nebo sprinterského souboje s domácí obranou. Krátké přesné přihrávky po zemi, klidně i zpět – to vidět moc nebylo a když přidáme časté špatné zpracování, to se pak hraje fotbal těžce. Příště nás prověří lídr z Poříčí a to bude jiný kafe. J&J