14. 04. 2018.

A-TÝM – 15. kolo: Pecerady – Netvořice 2:0 (0:0)

Na první domácí zápas se nás sešlo tolik, že hned 2 hráči se nevešli na soupisku. Jen tak dál.  Škoda, že se nás taky tolik nesešlo na přípravu a úklid před zahájemín domácí sezóny.

Teď k zápasu. Netvořice nepřijely asi v ideální sestavě a mladčích ročníků v týmu moc neměly. Přesto jsme toho nedokázali využít a poločas zůslal bez branek. Moc šancí nebylo. Hosté párkrát zahrozili jen střelbou z dálky, nám se povedlo pár brejků, ale míč nám v zakončení spíš překážel. Fotbalu a přesných příhrávek jsme moc nepředvedli. V úvodu druhé půle Netvořice zlepšily pohyb ve středu hřište a 15-20 minut byly víc než vyrovnaný soupeř. Když jsme dotlačili konečně míč do brány, tak pak soupeř skoro rezignoval a do zakončení se už prakticky nedostal a jejich největší šance byla, když jsme nastřelili po centru vlastní břevno. Pojistku na konečných 2:0 jsme přidali až v závěru a 3 body zůstaly doma. Měli jsme 7 hráčů navíc a vůbec to nebylo na pohybu na hřišti znát. S takovým počtem lidí je musíme pohybem utavit. Snad příště. J&J