27. 11. 2016.

A-tým – 13. kolo: Přestavlky – Pecerady 1:1 (0:0)

Poslední zápas podzimu jsme odehráli na těžkém terénu v Přestavlkách. Minulý týden byla hrací plocha skoro celá pod vodou a proto jsme měli zápas o týden přeložený. To byl také problém skládání sestavy. Odjeli jsme jen ve 12 lidech, bez 4 hráčů základní sestavy a bez brankáře. Navíc 4 z nás řešili různé zdravotní problémy v minulých týdnech. Do brány se postavil Šimi a tohoto postu se zhostil bravurně. V první půli řešil jen jednu složitější situaci po centru a následné hlavě, jinak jsme domácí k zakončení nepustili. Nás do zakončení nepustil hlavní rozhodčí. Upřel nám regulérní penaltu, kterou neviděl snad jen on a mnoho situací nepochopitelně otáčel, což bylo těžké ustát a dostávali jsme karty za řeči. Toho se musíme vyvarovat a i takové „rozhodčí“ vydýchat. Měli jsme ještě další dvě brankové příležitosti. Jednu se štěstím výtáhnul domácí gólman na břevno a druhou nám překazil hádejte kdo? Do kabin se tak šlo za bezbranokového stavu. Ve druhé půli se hrál stejný fotbal. Nám se celkem dařila kombinace, přechod středu hřiště a připravili jsme si další šance. Do vedení šli ale bohužel domácí z přímáku. Sudí na poslední chvíli ještě posouval zdí, kterou si Šimi šel srovnat, ale ten pán v černém dal ihned pokyn ke hře. K zaslouženému vyrovnání nám pomohl domácí obránce, který záhadně skoro od rohového praporku našel ve vápně Máru Povolného a pro něj už bylo snadné vyrovnat na konečných 1:1.  J&J

Ve vyrovnané tabulce nám po podzimu patří asi zaslouženě 7. příčka, když z týmů před námi jsme obrali o 2 body jen vedoucí Václavice. Třeba na 3. flek máme ztrátu jen tří bodů. Jaro bude ještě zajímavé….

Jinak bych chtěl poděkovat všech hráčům a vedení za podzimní sezónu. Teď si dáme chvíli od fotbalu opočinek a budeme nyní věnovat čas našim rodinám, manželkám a přítelkyním, kterým též patří díky za dny a hodiny odloučení, které během roku věnujeme fotbalu. Ikdyž, vybraly si fotbalisty, tak s tím musí tak trochu počítat – že holky..