A-TÝM – 12. kolo: Pecerady – Ostředek – 4:1 (2:1)

V úvodu utkání byli hosté lepší, ale gólově se neprosadili. My dali skoro z ničeho 2 góly, když se trefili Jarda Žížala a Martin Kastner. Do poločasu Ostředek snížil na rozdíl jedné branky. Ve druhé půli přidali góly Aleš Hromas a Martin Bartůšek. Ostředek žádnou vážnější příležitost už neměl a tak 3 body celkem v pohodě zůstaly doma. J&J

« z 2 »

3 komentáře k “A-TÝM – 12. kolo: Pecerady – Ostředek – 4:1 (2:1)

  1. Jen bych dodal, že tentokrát byl rozdílovým hráčem Mařenka, který připravil několik loženek !!

    • Ano, presne tak, makal a zaroven mal neskutocny klud co sa tyka prihravok na goly, moc pekne pripravene akcie k zakonceniu. Tym nechcem zhadzovat vykon koncovych hracov ale mali to pripravene viac ako dobre. … Jo a Batoch je zabijak :)

  2. Je celkem zajímavé, jak to viděl soupeř:
    http://www.ouostredek.cz/article.asp?article_id=12416

    Je pravda, že v úvodu zápasu se nám hra moc nedařila, taky jsme to chtěli hrát jinak. Hosté ale předvedli fotbalu pramálo, ve druhé půli se vytratili úplně. Fakt je ale s podivem, jak se tam píše, že takový „fotbalisté“ obsadili ve IV. třídě až 10. místo se ziskem pouhých 11 bodů. To asi musela být jen náhoda, že 7 zápasů prohráli a měli fakt 7x hroznou smůlu. Držím jim ale palce, ať nás na jaře všechny převálcujou a ukážou, jaký umí hrát fotbal. Nebo uměli..

Komentáře jsou uzavřeny.