18. 10. 2008.

9.kolo: Pecerady-Poříčí B 3:1(3:0)

Dnes to bylo úplně něco jiného než minule. Přesto nás uklidnila až gólová trefa Milana Pádivého z 25m, když prodloužené autové vhazování trefil náramně z první přesně k tyči. Za chvíli si naběhl Jirka Hora po úplně otevřené levé straně a z hranice velkého vápna se náš již tradiční kanonýr nemýlil. Ještě do půle zvýšil naše vedení na 3:0 pěknou křižnou střelou Marek Žďárský. Kdybychom proměnili některé naše další šance, mohl být výsledek poločasu ještě lepší. V druhé půli hosté snížili po pěkné individuální akci hostujícího útočníka, ale z jejich následného tlaku zejména v posledních 20 minutách, již žádný gólový úspěch nepřidali. My jsme se už také neprosadili, i když šance byly a zvonily dokonce i tyče, a tak pro nás důležitý zápas skončil zaslouženou výhrou 3:1. Konečně se nám dařilo střelecky z delší vzdálenosti, škoda zase jen spousty špatných přihrávek. Pořád je co zlepšovat.