31. 10. 2010.

Do utkání mužstev z konce tabulky jsme vtoupili s cílem konečmě naplno bodovat. Začali jsme dobře a po 10ti minutách vedli 1:0 po důrazu Marka Povolného  . Pak ale zasáhla ruka rozhodčího . Penalta a bylo srovnáno. Chvíli se hrálo ve středu hřiště až do okamžiku náhodné střely z dálky, ktrerá bohužel zapadla za záda našeho gólmana. Nic naplat i takové góly padají a platí. Naši kluci se snažili o vyrovnání a hra vypadala i celkem dobře, ale do kolen nás dostal EVIDENTÍ GÓL Z OFSAJDU (jak přiznali i hráči soupeře). Pomezní ofsajd signalizoval ale hlavní rozhodčí (mimochodem nic horšíhoho jsem už dlouho neviděl)  nebral v potaz a gól uznal !!!

Po přestávce jsme vše vrhli do útoku, ale byl z toho jen poslední gól v naší síti. Nedaří se a nejde to. Snad nám zimní přestávka pomůže .  Baťoch

p.s. Ještě bych chtěl touto cestou vzkázat těm dvěma TRENÉRŮM  , že nejsme žádná banda buzerantů a manekýnů tak jak oni o nás  veřejně říkají . Jsme parta kluků, kteří mají rádi fotbal a baví se s ním .  Sportu zdar Baťoch.