21. 10. 2006.

8.kolo: Pecerady – Zaječice 2:0

Tak jsme zase skoro nehráliZe Zaječic přijelo na čas jen 6 hráčů, za chvíli další 2, atak také v osmi nastoupili do zápasu a netrpělivě očekávali příjezd dalších hráčů. Tuto početní výhodu jsme dokázali využít ke vstřelení jediné branky, kdy se trefil Padivý. V průběhu asi 15-té minuty se do hry zapojili další hráči soupeře a doplnili povolený počet hráčů. Ještě že jich nakonec bylo opravdu 11, protože náš výkon do té doby byl opravdu žalostný. Do konce prvního poločasu jsme soupeře pořád drželi pod tlakem, ale bez brankového úspěchu. Po přestávce jsme pokračovali v dobývání jejich brány. Zaječice se dostávali do šancí jen po našich hrůbých chybách nebo brejků , ale všechny jejich akce zastavila obrana nebo brankář Hromas. Další pojistkový gól, ale bohužel také náš dnes již poslední, přidal Hora, když ustál několik ataků zadáků soupeře, protlačil se až do koncovky a uzavřel skóre na konečných 2:0.