20. 10. 2007.

8.kolo: Pecerady – Úročnice B 2 : 1 ( 2 : 0 )

Do Týnce přijela pouť a do Pecerad přijel pískat Bivoj. Vzpomínky na poslední zápas, co u nás pískal, utkvěly hluboko v paměti nejen nám, ale i samotnému rozhodčímu. Teď k zápasu. Začali jsme výborně a asi po 5 minutách jsme již vedli,  když po výkopu soupeřova brankáře a jen dvou našich hlavičkách zakončoval střelou po zemi Marek Povolný. Soupeř své 2 šance v první půli nevyužil a když Martin Kastner překonal jejich ofsajdovou past samostatným postupem až před brankáře, kterému už nedal šanci, vedli jsem 2:0. Dál jsme hru už kontrolovali a do půle již branka nepadla. Po změně stran posul soupeř jejich nejnebezpečnějšího hráče z kraje zálohy na střed a začal dělat průvan. Ze třech jeho akcí, když prošel sám středem od poloviny  hřiště nikým neatakovaný dal také kontaktní gól, po střele z 25-ti metrů kolem stopera k naší pravé tyči. V dalším průběhu již gól, přes šance na obou stranách, nepadnul a my tak vyhráli 2:1.