08. 10. 2010.

8.kolo: Pecerady – Jankov 3:4 (1:2)

Začátek utkání nám utekl. Hosté nás zatlačili před bránu a 10 minut jsme jen bránili. Pak se hra srovnala a začali jsme taky trochu zlobit. Škoda jen, že jsme většinu našich útočných akcí řešili dlouhým nákopem ze zálohy vzduchem přes obranu a málo jsme hráli po zemi. Pokud nám nepísknul rohzodčí ofsadj, tak skoro všechny tyhle míče byly příliš dlouhé a sbíral je až brankář. První gól jsme dali mi, když po levé straně zatáhnul míč Libor Kolek a předložil Michalovi Zazvonilovi a ten s přehledem skóroval. Jankov srovnal šťastným gólem, když odkop z 40-ti metrů od autové čáry, střelou to nazvat nejde, zapadnul pod břevno. Další gól jsme dostali po zbytečné ztrátě míče před vápnem, hostující útočník zatáhnul míč až k čáře a po nedůrazném bránění přihrál zpět na malé vápno odkud už nebyl problém trefit bránu. To bylo poločasové skóre. Po změně stran jsme se do zápasu nevrátili. Za 20 minut jsme nedokázali předvést vůbec nic. Plno nepřesných přihrávek, žádný pohyb, ale hlavně nechuť hrát. Někteří myslím odešli i fyzicky. Hosté přidali další branku po ukázkové fotbalové akci a pak si dal Jirka Janda parádního vlastňáka, když tečoval střelu špičkou kopačky, míč se odrazil od tyče a pak od zad padajícího gólmana do brány. Jirka Jun zaskakoval jako gólman a na to že je „nebrankář“ nepodal vůbec špatný výkon. Do zápasu jsme zase naskočili až po trefě Ládi Chmelaře, ktreý dostal až přiliš mnoho času na malém vápně a snížil na rozdíl dvou branek. Pak jsme začali trochu běhat a Martin Kastner dokonce snížil z brejku na 3:4. Špatně jsme pak ale doplňovali naše útočníky, málo jsme se tlačili dopředu a další branka tak už nepadla. J&J

PS: jediní, kdo zaslouží obrovskou pochvalu, byli naši fanoušci. Celý zápas povzbuzovali a byli opravdu slyšet. Díky

Jo a nerad bych zapomněl na vynikající gulášek, který přišel po zápase k chuti.V době před volbami je myslím tím pravým jidlem. Každopádně děkujeme paní Dáše