08. 10. 2011.

7. kolo: Pecerady – Poříčí 1:6 (0:1)

Úvod zápasu byl v celku vyrovnaný, jen hosté lépe kombinovali ve středu hřiště. Do vedení se dostalo Poříčí, když střela z dálky zapadla k pravé tyči. Náš brankář to trochu podcenil, ale chybu odčinil výborným výkonem ve zbyktu utkání, když min. 5 vyložených šancí zachránil. Škoda, že se k jeho výkonu nepřidal někdo další. Z toho je asi patrné, že na body to zase nebylo. Po nadějném poločasovém skóre, když jsme prohrávali jen o jednu branku, jsme ve druhé půli odpadli a dostali jsme ještě bůra. Náš alespoň čestný úspěch zařídil Martin Kastner a prohráli jsme 1:6. Zápas měl stejný průběh jako minulý týden. Obě hřiště jsou podobné svým profilem. Když hrajeme z kopce, dokážeme ze soupeřem držet trochu krok. Ale po změně stran se na nás valí jeden útok za druhým a soupeř nám jen sází góly.