05. 10. 2014.

7. kolo: Pecerady – Bystřice 4:1 (2:1)

V domácím utkání s Bystřicí, která je na spodních příčkách tabulky jsme chtěli zapomenout na špatné výsledky z posledních dvou kol. Vyrovnaný začátek zápasu gólově zahájil Jambo, když ideálně našel přesnou časovanou přihrávkou útočníka. Tak nějak by to mělo vypadat, bohužel ale našel útočníka hostí a ten otevřel pohodlně skóre. To nás paradoxně nakoplo a začali jsme „hrát“. Vyrovnání zařídil Martin Kastner asi až z třetí dorážky našich střel z prostoru malého vápna a penalty. Uklidnění do přestávky nám přinesl vlastní gól Bystřice – z velmi ostrého úhlu tečoval obránce Martinovo centr do sítě. Škoda, že jsme do poločasu neproměnili některé další šance, výsledek mohl být jiný. Po změně stran, jsme pevně drželi otěže zápasu ve vlastních rukách a naše vedení pojistil tradiční střelec Jarda Žížala. Když se po rohu do vzduchu „zavěsil“ Latzy a hlavonosem nedal brankáři šanci, bylo o zápase rozhodnuto. Posledních 20 minut už hosté jen čekali na konec, k ničemu jsme je nepustili a jen škoda, že jsme nepřidali další branky a vyhráli jen 4:1.