02. 10. 2010.

7.kolo: Bukovany – Pecerady 5:2 (4:1)

Do toho utkání jsme šli s velký odhodláním zvrátit nepříznivý vývoj našeho letošního působení v sezóně. Leč opět to bylo na nic. Domácí na nás vlétli a po 30ti minutách bylo po nás (vedli 4 :0). Je pravda že dva goly byli naše, ale to neomlouvá. Jsme pozdě u míče, nenabízíme se a vůbec jsme jak pod dekou. Rychle pryč balón od nohy ať to není na mě! Nebo hurá dopředu a ono to nějak dopadne.

Světlým okamžikem prvého poločasu byla snad jen povedená akce z pravé strany, kdy si na výborný centr od Jirky Juna (našeho malého Řepky  ) počkal Láďa Chmelař a hlavou koníčkem uklidil míč do sítě.  Po tomto gólu jsme docela fajn hráli, ale co je to platné, když bez  efektu.

Druhý poločas se hrál tak 50sát na 50sát . Padly dva góly na každé straně (my z penalty a oni po pěkné akci na tři doteky) .Nechci nikoho kárat, nebo mu něco vyčítat. To ať si to každý v hlavě srovná sám. Jenom mě velice zamrzelo, když  po utkání nikdo (kromě gólmana, Ládi a mě) nešel poděkovat našim fanouškům – kteří byli vynikající – za jejich účast a podporu.   Baťoch.

P.S. Dnešním utkáním jsem se rozhodl  ukončit aktivní kariéru. Sportu Zdar. Moc děkuji za podporu. Bylo mi ctí s Vámi hrát . Batoch.