28. 09. 2013.

6. kolo: Pecerady – Jablonná 6:1 (2:0)

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po neúspěšném brejku Jablonné jsme se ujali vedení my, když se po zpětné přihrávce Jardy Žížaly trefil Míra Höhn. Za chvíli zakončil pohlednou akci celé středové formace gólem Robert Pongo. To byl také poločasový výsledek, ale naše vedení mohlo být vyšší, brankář hostí měl ale svůj den. Tedy v první půli určitě. Ta druhá mu moc nevyšla, když mu propadl u přední tyče míč pod tělem do sítě po ráně Robina Bubáka z ostrého úhlu. Pak už se kopaly jen penalty. Na 4:0 zvyšoval Jarda Žížala, který proměnil rozhodčím nařízený i opakovaný pokutový kop. Mezi penaltové šachy se vklínil Lukáš Morávek, který výstavní ranou z 25m nedal brankáři šanci. Šestou brankou už zase z penalty zvýšil naše vedení Míra Höhn a hosté kosmeticky upravili skóre na konečných 6:1 také z desítky.