24. 09. 2011.

5. kolo: Pecerady – Lešany 3:3 (1:0)

Derby s Lešany začalo velmi nervózně a na hřišti se dost jiskřilo. Hra byla rozkouskovaná a hosté jen neustále diskutovali s rozhodčím, který je trestal kartami. Soupeře jsme v první půli k ničemu nepustili a když jejich jedinou šanci skvělým reflexem vyrazil náš gólman Jirka Jarolím, poločas jsme vyhráli 1:0. Za nás se totiž z nenápadné akce trefil krásně z hranice velkého vápna do šibenice Tomáš Vojtek. Po změně stran do nás 15 min. Lešany bušily, ale gól z toho nebyl. Naopak se znovu trefil Tomáš Vojtek a když naše vedení zvýšil Martin Kastner na 3:0, mysleli jsme, že 20 min před koncem je vše rozhodnuté. Jenže hosté se do zápasu rychle vrátili dalekonosnou střelou též do šibenice. Následně jsme mohli naše vedení pojistit, ale prázdná brána byla pro hlavičku našeho útočníka příliš malá. Pak už hrály jen Lešany. Snížily po akci ze strany na 2:3 a z penalty zápas vyrovnaly. Když v poslední šanci utkání Jirka Jarolím skvěle zachránil včasným vyběhnutím alespoň bod, zápas zkončil asi zaslouženě nerozhodně. Tenhle bod pro nás uhráli zejména Tomáš Vojtek svými góly a především v bráně výborným výkonem Jirka Jarolím. J&J

Pozn.: další poděkování patří našim FANS – připravili pro nás překvapení a přinesli velkou PECE-vlajku. Díky za vaší přízeň.