13. 09. 2008.

4.kolo: Pecerady-Soběhrdy B 3:3(1:3)

Nástup do utkání nám sice vyšel, 15 minut jsme kontrolovali hru, ale bez žádného brankového efektu i přes dvě velice dobré příležitosti. Hosté trestali hrubé chyby v naší obraně a za chvíli jsme už prohrávali o tři góly !!!!! Přeskupili jsme řady a do poločasu snížili na 1:3, když se nádhernou technickou střelou z 20m trefil Jirka Hora přes vyběhnuvšího brankáře, který hasil předchozí naší šanci a už se nestihnul vrátit do brány. Do druhé půle jsme vystřídali, ale naše hra však byla stejná jako v první půli. Bez nápadu, spoustu špatných přihrávek a tak prakticky bez kombinace. Někteří jedinci drží tak dlouho míč, dokud ho neztratí, jiní se ho zase raději zbrkle zbavují. Naštěstí na rozdíl jediného gólu snížil Marek Žďárský, který poslal míč na bránu z dobrých 30m a trefil přímo do šibenice. Do konce zápasu chybělo asi 15 minut a tak jsme posílili útok. Vypracovali jsme si ale jen několik málo pološancí. Hosté hrozili v druhé půli už jen z brejků, které již obrana ve spolupráci z gólmanem úspěšně hasila. Na konečných 3:3 srovnal Martin Kastner z neskutečného chumlu kolem malého vápna hostí, kde se motalo snad 15 lidí. Konečná remíza je po průběhu sice slušný výsledek, ale jinak celkově nic moc.