15. 09. 2007.

3.kolo: Pecerady – Bystřice B 5 : 0 ( 3 : 0 )

Konečně jsme hráli fotbal !!! Sice to před začátek utkání moc nevypadalo, scházeli jsem se jak šváby na pivo a do zápasu nás nastoupilo jen 10 !! Brzy jsme se ale ujali vedení, když se trefil z přímého kopu Jirka Janda a za chvíli zvýšil na 2:0 Martin Kastner po narážečce s naší novou posilou Markem Žďárským. To nás uklidnilo a hlídali jsme pohodové vedení. V průběhu poločasu se zranil Milan Pádivý a dohrával půli jen se sebezapřením. Snad jeho problémy se zády brzy odezní a bude moci příště hrát. Do poločasu se ještě trefil z blízka Tonda Kastner po centru bráchy Martina z levé strany. Do druhé půle nastoupili 2 „čerstvý“ hráči, kteří dal přednost závodům na horském kole ve Zbořeném Kostelci. Na někom byla únava po závodu znát víc, na někom méně, ale rozhodně už jen svou přítomností pomohli. V druhé půli jsme soupeře také k ničemu nepustili. Naše vedení zvýšil opět Jirka Janda, který dorazil míč do prázdné brány po chybě obránce a brankáře hostí, když oba podběhli rohový kop Jirky Juna. Na konečných a zasloužených 5:0 skóre dovršil  Martin Kastner.