01. 06. 2013.

22. kolo: Zaječice – Pecerady 7:2 (3:0)

V Zaječicích byl nečekaně zápas jednoznačně pod taktovkou domácích. Nejprve náš gólman Míra Höhn pochytal co šlo, pak jsme neproměnili dva brejky, nedali jsme penaltu a soupeř trestal. Využili extrémně svažité hřiště, dlouhé nákopy jejich brankáře a do půle jsme třikrát inkasovali. Po změně stran se hned v úvodních minutách z rohu velkého vápna výstavně trefil do šibenice Martin Kastner, ale za dalších 15 minut jsme dostali tři góly a bylo po zápase. Za nás se trefil ještě Lukáš Morávek a konečný výsledek divokého zápasu se zastavil na skóre 7:2. Myslím, že je to až moc kruté, a že jsme si takový výprask nezasloužili, ale domácí se mnohem lépe vypořádali s těžkým a podmáčeným terénem a díky lepšímu pohybu nás i ve druhém poločase přehrávali. Do brány jim ale ve druhé půli spadlo snad vše, do čeho kopli.