16. 06. 2007.

22.kolo: Pecerady – Neveklov B 2 : 1 ( 2 : 0 )

Poslední zápas nám herně nevyšel. Soupeř nastoupil jen s 9 hráči, hrál se zataženou obranou a na brejky. Jak už jsme si několikrát potvrdili, že do „plných“ hrát neumíme, platilo i nyní. Z převahy jsme vytěžili v první půli jen 2 góly, když se po výborném napadání trefil Marek Povolný a do půle ještě zvýšil z blízka naše vedení Martin Bartůšek. Ze spousty zahozených šancí ke gólu měli nejvíce už jen 2 střely – jedna do tyče a hlavička do břevna. Tím naše produktivita uhasla. Soupeř snížil z trestného kopu na konečných 2:1. Po ne úplně vydařeném, přesto vítězném utkání, jsme se posunuli v konečné tabulce právě před Neveklov a obsadili jsme celkové velmi dobré čtvrté místo. Za to patří všem hráčům a celému realizačnímu týmu velké díky.