15. 05. 2011.

21.kolo: Jankov – Pecerady 2:5 (1:4)

V první půli jsme jasně dominovali a z naší převahy jsme vytěžili několik pěkných gólů. Skóre otevřel z dorážky pohotově Tomáš Vojtek, který za chvíli vymíchal celou obranu včetně brankáře a mazácky zvýšil na rozdíl dvou branek. Od něj to okoukal Míra Höhn a také předvedl podařené sólíčko středem obrany až do brány. Přidali jsme ještě jeden gól zase po dorážce a nyní se trefil Láďa Chmelař. My jsme ještě nevyužili mnoho našich slibných příležitostí a domácí jen snížili na poločasových 1:4. Po obrátce se obraz hry změnil. Jankov se více tlačil do útoku a my jsme nedokázali vepředu udržet míč. Přesto jsme měli zase plno šancí, ale koncovka byla špatná. Domácí snížili na 2:4, ale to bylo z jejich strany vše.  My přidali poslední gól po brejku Ládi Chlemaře, který předložil Radkovi Znamenáčkovi před prázdnou bránu a ten tak splnil svou gólovou zápasovou normu. Škoda, že ještě jeden gól nepřidal Tomáš Vojtek, šance na to měl a hatrick by mu dnes za předvedený výkon slušel. J&J

PS: Milane, neboj to přijde. Vždyť brána je velká a stojí na místě. Prase je o hodně menší a běží a taky ho trefíš. Držím palce