08. 06. 2008.

20.kolo: Pecerady – Zaječice 2 : 1 ( 1 : 1 )

Doma nám to herně nejde a potvrdilo se to opět. Brzy v úvodu jsme dostali dost laciný gól a 20 minut jsme byli pod tlakem. Na poločasových 1:1 srovnal Martin Bartůšek, který dotlačil míč nevídaným způsobem do brány, když ho zastavil zvenku na čáře těsně vedle tyče a musel míč obtočit zpět do brány. Druhou půlku jsme začali dobře, ale bez gólového efektu. Hosté hrozili jen z brejků a my nepřesnými střelami z dálky. Zaječice dohrávali v deseti pro dvě žluté karty jejich záložníka, ale ani početní výhoda nám nepomohla. Naše utrápené vítězství zařídil až Zdenek Barek z penalty chvíli před koncem. Do konce sezóny nás čekají ještě dva zápasy a s takovým výkonem jako teď se můžeme těšit na pořádný příděl.