17. 05. 2014.

20. kolo: Pecerady – Bukovany 6:4 (2:3)

Na Bukovany jsme si před zápasem věřili, možná až moc. Vytrvalý déšť a promáčený trávník dal ráz utkání. Míč byl těžký, měl velký skluz a každý míč vzduchem byl složitý. Bukovany stály v bloku kolem vápna a vyrážely k nebezpečným útokům. My dobývali jejich bránu, ale herně se nám nedařilo. První góly na obou stranách padly po ofsajdech. Ten náš dal Marek Povolný. Bukovany šly do vedení po rohu, když jsme špatně přebrali bránění hostujících hlavičkářů. Na 2:2 srovnal svým premiérovým gólem Martin Škařupa dorážkou z penalty. Ihned po rozehrání jsme ale zase inkasovali gólem z půlky. Ve druhé půli byl průběh pořád stejný. My se do šancí dostávali jen těžce, zato Bukovanům to šlo, naštěstí až na to zakončení.  Celý zápas jsme prohrávali, až v posledních 10 minutách jsme za to vzali a otočili jsme skóre na konečných 6:4. Gólově se prosadil Láďa Chmelař (taky skoro gólem z půlky), pak Martin Kastner, Jarda Pleticha nás poslal už do vedení a celé to pojistil Lukáš Morávek. Průběh jak podle scénáře. A možná to tak mělo být, protože vítězství si objednal náš předseda Láďa Chmelař, který dostal ke svým 40. narozeninám mimo jiné i tyhle 3 body. Oboje jsme dlouho zapíjeli, oslava se povedla. Tak ať Ti to Láďo ještě dlouho kope.