07. 05. 2011.

20.kolo: Pecerady – Bukovany 3:3 (1:1)

Očekávané derby zahájili lépe hosté a v prvních minutách nás zatlačili do obrany. Pak se hra srovnala, ale nám se herně nedařilo. Do vedení šly Bukovany, když jsme vůbec nepokryli po dlouhém centru jejich hlavičkáře. Stejný hráč přidal další gól těsně před přestávkou, ale trefil vlastní bránu a srovnal na poločasových 1:1. Po obrátce opět po centru jsme inkasovali podruhé, zase po nedůsledném bránění a za nedlouho jsme dostali třetí gól z penalty. Na 2:3 snížil se štěstím Aleš Hromas také z penalty a srovnání zajistil dobře kopnutým trestným kopem na zadní tyč Míra Höhn. Obě strany nevyužily více svých šancí a konečné skoré se zastalivo na stavu 3:3. V utkání se nám vůbec nedařilo, mnoho nepodařených přihrávek a žádný pohyb bez míče. Začali jsme běhat až za stavu 1:3 !! Proti zápasu v Lešanech byl tohle hrozným výkon. Zachránili jsme sice bod, ale fotbal se hraje celých 90 minut !!!! J&J.

Pozn.: nejlepším naším hráčem bylo početné publikum, fandů přišlo fakt hodně – byli jste super – díky vám všem za podporu

A ještě jedna věc – mrzí mě, že po takovém zápase (ale vlastně skoro vždy) přijde posedět do vagónu na pivko jen hrstka hráčů. Posedět chvilku s kamarády, rozebrat zápas bývalo dobrým zvykem. Škoda, že tahle tradice upadá…