01. 09. 2013.

2. kolo: Pecerady – Bystřice B 1:1 (0:1)

Výkop byl trochu opožděn, nepřijel rozhodčí a tak se volil náhradní. Volba padla na našeho trenéra, což měli v hlavách hosté celou první půli. Všude viděli křivdu, my jsme vždy sprostě faulovali, ale obráceně to byly pouze normální zákroky. Jejich objektivita výrazně pokulhávala. Chtěl bych je slyšet, kdyby pískal někdo od nich. Jinak vyrovnanou první půli vyhráli hosté, když z mála šancí vytěžili vedoucí gól. Vyrovnání překazil odmávaným ofsajdem hostující pomezní, který v tomto momentu Bystřici dost podržel, ofsajdová pozice to rozhodně nebyla. Po změně stran jsme zaslouženě vyrovnali, když se trefil po centru ze strany Kryštof Bursa. Přes další naše šance gól už nepadl a zápas skončil remízou 1:1. Škoda, zápas jsme měli rozhodně vyhrát, šancí k otočení zápasu bylo dost.