04. 09. 2011.

2. kolo: Bystřice – Pecerady 2:4 (2:2)

Podzimní část jsme zahájili netradičně až druhým kolem, protože to úvodní – derby s Bukovanama máme odložené na přání domácích až na středu 28.9. Teď k zápasu. Začátek byl slušnej a brzo jsme vstřelili branku, když se po rohu trefil hlavou Aleš Hromas. Za chvíli po rychlé akci vrátil míč před bránu z velkého úhlu po přetaženém centru Marek Povolný a Jirka Jun už neměl problém dopravit míč do odkryté branky. Ale to bylo z naší strany v první půli vše. Bystřice začala hrát fotbal a my jen nakopávali míče. Navíc jsme museli pro zranění hned 2x střídat. Bystřice snížila po výstavní střele z dálky přesně do šibenice a po série našich chyb do poločasu stihla ještě vyrovnat. Po obrátce stran byli v úvodu zase aktivnější domácí, ale hrálo se dlouho bez gólů. Ukazatelem skóre pohnul až Jirka Franěk, když jeho tečovaná střela zapadla k tyči. Pak už jsme kontrolovali hru a měli i další šance, hlavně z brejků do otevřené obrany, ale v zakončení jsme neměli klid. Zápas ukončila naše nejhezčí dokonce i fotbalová akce. Přesnou přihrávku z obrany na polovině hřiště zpracoval Láďa Chmelař, poslal míč po zemi krásnou uličkou mezi obránci na nabíhajícího Marka Povolného, ten zatáhnul míč na roh velkého vápna a přesně našel před bránou volného Zdenka Barka a ten z první poslal míč do sítě na konečných 2:4. To byla akce na elektronickou tužku   !! Takhle by jsme měli hrát „PO ZEMI“  !!