15. 05. 2010.

19. kolo: Poříčí – Pecerady 4:2 (3:2)

S velmi omlazeným týmem jsme měli velké ambice, ale úvod nám vůbec nevyšel a za dvacet minut jsme po vlastních chybách prohrávali již 3:0. O naše snížení se přičinil paradoxně domácí brankář, který pustil víc než slabou střelu Petra Husáka. Do půle snížil z penalty Aleš Hromas za faul na Pepu Hauzara. To domácí hráli již v deseti. Po změně stran jsme se proti oslabenému soupeři nedokázali herně prosadit a početní výhodu jsme nevyužili. Naše hra končila na hranici velkého vápna. Dál to bylo bez nápadu, myšlenky, žádná vyložená příležitost, žádná pořádná střela. Chyběl nám pohyb bez míče, náběh do volného prostoru. Prostě herní bída. Domácí přidali ještě jednu branku také z penalty a zápas zaslouženě vyhráli 4:2. My jsme se mnohokrát zbytečně rozčilovali, stěžovali si na rozhodčího, ale ten za naší nemohoucnost nemůže.