12. 05. 2012.

19. kolo: Pecerady – Úročnice 3:4 (1:3)

Zápas nastartoval brejkem Mára Povolný, který předložil na podnose Kubovi Šimáčkovi a ten se nemýlil. Brzy jsme ale o vedení přišli, po špatném odkoupu od branky a podruhé po nepokrytém rohu a náběhu na přední tyč. I my jsme si vypracovali pár brankových příležitostí, ale béz gólového efektu. Hosté přidali ještě jednu trefu a poločasové skóre tak bylo 1:3. Po změně stran byl obrázek hry stejný. Úročnice byla lepší ve středu hřiště, ale do šancí se moc nedostávali. Ale když už se dostali k zakončení, tak trestali a trefili se i ve druhém poločase, ale už jen jednou. Nás zvedlo zase duo Mára-Šimi, když druhý jmenovaný snížil. Ale času do konce zápasu již moc nezbývalo a my už jen stačili snížit na rozdíl jediné branky, když se trefil z přímého kopu tentokrát Mára. Zápas jsme prohráli o jednu branku 3:4. Škoda chyb v první půli a nevyužitých vyložených šancí.