24. 05. 2008.

18.kolo: Pecerady – Drachkov 2 : 3 ( 2 : 0 )

První poločas nám vyšel náramně. Na centr Martina Smejtka si za obranu naběl Jirka Janda, míč lehce posunul a brankář se jen díval, jak mu zapadl do brány. Do půle zvýšil naše vedení Martin Kastner, když prošel středem soupeřovy obrany a nedal brankáři šanci. Drachkov hrozil jen po centrech ze stran, ale hlavičky útočníků bezpečně pochytal Aleš Hromas. Druhá půle byla bohužel úplně jiná. Hosté přitvrdili a 20 minut do nás bušili. Láďa Chmelař sice střelil regulérní gól, který Drachkov asi zlomil, ale rozhodčí ho pro domnělý ofsajd neuznal a po dalším z brejků na druhé straně snížili hosté na 1:2. Tím se chytili, začali více běhat a brzy také vyrovnali po střele z dálky, která zapadla k levé tyči. Hřebíčkem do naší rakve byla nejhezčí akce soupeře, když si po centru ze strany jejich kapitán ve výskoku zpracoval míč a přesně zakončil. Byli jsem sice v oslabené sestavě, ale to nás za výkon v druhé půli neomlouvá.