05. 06. 2010.

18.kolo: MP Pece B-Vlašim B 1:4, Pece A-Sedlčany 3:9

V posledním kole jsme nastoupili proti silným soupeřům. Béčko sehrálo perfektní zápas proti Vlašimi B i za přispění Péti Havelky a Matyho krále z áčka. Zejména druhý poločas byl vyrovnaný a skončil nerozhodně 1:1. Na stoperu sehrála perfektní zápas Martina Žilinská. Velká pochvala pro všechny hráče.

Áčko odehrálo proti již jasnému vítězi soutěže ze Sedlčan snad nejlepší zápas sezóny. Dokonce jsme se ujali vedení v úvodu utkání po střele Péti Havelky. Soupeř však disponoval dvěma vyrovnanými sedmičkami hráčů, které po třetím střídání začali přehrávat naše již trochu unavené hráče. Projevilo se to i na skóre. Navíc soupeři pomohly tyče jeho brány. V půli bylo skóre již 2:5. Druhý poločas vyzněl lépe pro hosty, byly aktivnější, fotbalovější, bez slabších článků. Konečných 3:9 a hlavně kvalita hry byla příjemným překvapením a završením sezóny. Po zápase obdrželi hosté zaslouženě pohár a medaile za celkové vítězství v soutěži z rukou zástupce OFS a zároveň předsedy našeho klubu pana Františka Ptáčníka.