17. 05. 2008.

17.kolo: Křečovice – Pecerady 1 : 5 ( 0 : 4)

Do utkání jsme vstoupili impozantně. Za 10 minut jsme vedli po gólech Marka Žďárského a Zdeňka Barka už o dvě branky. Marek se trefil po centru z levé strany, který doletěl skrz celé vápno až na zadní tyč, Zdeněk dal gól po brejku téměř z poloviny hřiště. Do půle ještě zvýšil naše vedení opět Marek Žďárský, který prošel středem skrz domácí obranu a trefil přesně k tyči. Poločasové skóre na 0:4 dovršil přízemní střelou k levé tyči z hranice šestnáctky svým premiérovým gólem v dresu Pecerad Tomáš Salátek. Ve druhé půli, která byla přerušená asi na 15 min pro vydatnou přeháňku, se nám již tolik nedařilo ani střelecky ani herně. Hráli jsme z kopce a hra připomínala místy skoro dostihové závody – bez náznaku kombinace, dlouhý nákop a ffrrrr na bránu…. Z několika našich šancí se trefil jen střídající žolík Tonda Kastner, který skóroval ve třetím zápase po sobě. Hosté se za celý zápas nedostali skoro do žádné vážnější situace a snížili na konečných 1:5 až po ideální přihrávce, resp. nepovedené malé domů od našeho obránce.  Smutnou kaňkou tak bylo jen velmi bolestivé naražení kostrče Marka Žďárského, který v průběhu druhé půle musel odstoupit a dohrávali jsme v deseti. Snad se dá brzo do pořádku a všichni mu přejeme brzký návrat na hřiště. V posledních třech zápasech jsme začali konečně dávat góly, tak jen aby nám to vydrželo.