19. 04. 2014.

16. kolo: Pecerady – Poříčí 1:5 (1:2)

Z domácího utkání jsme chtěli body, ale hned úvod zápasu nás vyvedl z omylu. Rychlé dvě branky v naší síti daly ráz prvnímu poločasu. Defenzivní sestava přinesla zmatek mezi obránci v přebírání útočníků a zbytečně jsme inkasovali. Přeskupili jsme zadní řady až po nuceném střídání a postupně jsme se vraceli do zápasu. Posledních 20 minut jsme hosty skoro nepustili za půlku, vytvořili jsme si velký tlak, ale dokázali jsme snížit až po brejku a opakované střele Jardy Žížaly. Po změně stran už jsme na Poříčí nestačili. Hosté byli fotbalovější a postupně nám přidali další branky. Skóre se zastavilo až na cifře 1:5. Nutno říci, že za Poříčí nastoupilo několik hráčů, kteří ještě nedávno hráli za  jejich „A“ tým a ten rozdíl byl bohužel vidět. Škoda, že jsme více nebojovali a našemu výkonu chyběla tentokrát jiskra. Navíc to nešlo nikomu z nás, každý dělal chyby, tak se vyhrát nedá. Příště v Jablonné to musí být jiný kafe.