16. 05. 2011.

16.kolo: MP Pyšely – Pece B 5:3(2:0)

Velmi poučný zápas sehrálo béčko v Pyšelích a doufám, že si jej budou dlouho pamatovat. V první půli jsme nastoupili jako kdybychom právě vstali z postele. Těžké nohy, žádné srdce. Soupeř nás potrestal po nedůrazném bránění nechytatelnými střelami z větší vzdálenosti. Po půli jsme pokračovali v dosavadní výkonu a soupeř opět trestal dvěma góly. Z letargie všechny probral náš první gól, myslím, že Ondry. Najednou začalo hrát úplně jiné mužstvo. Pohyb, bojovnost, touha vyhrát. Šance se kupili a snížili jsme na rozdíl jedné branky. Bohužel po trestném kopu domácí střelec s číslem 13 na zádech opět zvýšil na 5:3, ale nám už se nepodařilo naše šance úspěšně zakončil…a že jich bylo. Zaslouženě jsme prohráli, protože jsme hráli jen posledních 15 minut. Musíme se všichni zamyslet, proč to nešlo od začátku.