05. 04. 2009.

15.kolo: Úročnice B-Pecerady 2:1(2:0)

V Úročnici se nám nevedlo. V první půli jsme propadli  – bez přihrávky, žádná kombinace, prostě hrůza. Po zásluze jsme taky dostali dva góly. První po skrumáži před naší bránou, kdy měl domácí hráč až příliš mnoho času na zpracování a střelu. Druhý padnul po střele z dálky pod břevno. Těsně před půlí se nechal úplně zbytečně vyloučit po druhé žluté kartě Petr Husák a zdálo se, že je po zápase. Do druhé půle jsme posílili zálohu a naší hře to prospělo. Na hřišti nebylo naše oslabení znát a domácí jsme dokonce i místy přehrávali. Ve druhé půli zahrála dobře obrana, ani ve středu hřiště nebyl problém. Nedokázali jsme ale využít kraje zálohy a přechod do útoku a tak naše hra končila u vápna domácích. Nebezpeční jsme byli jen z pár rychlých brejků. Tak se nám také podařilo snížit na 2:1, když Zdeněk Barek prošel mezi několika hráči a křižnou střelou se trefil do šibenice. To bylo z naší strany bohužel vše.