26. 03. 2017.

A- TÝM – 4. kolo: Úročnice – Pecerady 3:1 (1:1)

První jarní kolo náš čekala odveta v Úročnici za podzimní domácí ustudnou prohru. Několik hráčů nám chybělo a na úvod jara  náš vedoucí trochu zamíchal s posty. Ve vyrovnané první půli otevřel skóre Martin Bartůšek, který po hrubici domácího obránce běžel od půlky hřiště sám na bránu a jesličkami nám zařídil vedení. Domácí srovnali po krásně odskočené hlavě po rohovém kopu. My jsme nedokázali proměnit 3 velké šance z málého vápna, kdy Úročnici zachránil svými výbornými zákroky brankář. Ve druhé půli to bylo na hrubky 1:1 a domácí tak vedli 2:1. Pak jsme zase bohužel neproměnili pár velkých příležitostí. Ke konci zápasu jsme stáhli hru na 3 obránce, ale nedokázali jsme vepředu udržet míč a Úročnice je směrem dopředu silná a po zásluze zvýšila vedení na konečných 3:1. Škoda těch nevyužitých šancí, výsledek mohl být možná jiný, ale na možná se nehraje. Každopádně musíme zpřesnit hru, a držet míč víc na zemi. Ikdyž na značně hrbolátém hřišti to dnes moc nešlo. J&J