06. 04. 2013.

14. kolo: Pecerady – Čerčany 0:2 (0:1)

Úvod zápasu jasně patřil hostům. Kombinační hrou nás přehrávali a my se jen bránili. Jejich zakončení však bylo ze začátku špatné a postupně rozchytávali našeho brankáře Jirku Jarolíma. Do přestávky jsme tak inkasovali pouze jednou, když jsme nestačili přeskupit zadní řady po odstoupení Jirky Jandy z pozice stopera pro zranění. Po změně stran se naše hra zlepšila, vypracovali jsme si několik dobrých šancí na vyrovnání, nastřelili jsme asi 4 tyče, ale vyrovnat se nám bohužel nepodařilo. Chvíli před koncem utkání rozhodnul o výsledku dlouhý výkop hostujícího brankáře a z brejku Čerčany zvýšily na konečných 0:2. Škoda, za výkon a bojovnost zejména ve druhé půli jsme si bod zasloužili. Po celý zápas nás držel svým výkonem Jirka Jarolím, nejlepší hráč dne, a po zápase sklidil zaslouženou poklonu nejen od trenéra. Až přidáme lepší zakončení, tak prohrát už nemůžeme.