01. 05. 2011.

14.kolo: MP Pyšely – Pecerady A 4:4(3:3)

Do Pyšel jsme jeli s vidinou plného bodového počtu, k čemuž jsme měli i tentokrát blíže. Sice v oslabení, na zápas dorazilo pouze 9 hráčů, ale domácí jsme k ničemu nepustili a naopak jsme je několikrát pozlobili brejkovými situacemi. Z jedné se pak zrodil i první gol v utkání. Soupeř odvrátil balon na roh a Filip roh kopl jako starý mazák rovnou do sítě. Druhý gol utkání po naší agresivní hře, napadání a spolupráci s Ivem dal Ondřej. Za stavu 0:2 jsme museli šetřit síly a střídat základní sestavu, do hry se tak dostalo i trio hráčů z lavičky. Bohužel menší vyhranost i zkušenosti našich střídajících hráčů dostali Pyšeli postupně do hry a tak i po našem vlastním gólu bylo brzy vyrovnáno na 2:2. V prvním poločase ještě jednou dokázal Ondřej skorovat, ale domácí do konce poločasu srovnali krok a uzavřeli skore prvního poločasu na 3:3.

Do druhé půle jsme tradičně vyměnili brankáře, Ondřej si oblékl kalhoty, černý dres a rukavice, Lukáš si vzal dres a trenýrky z pole. A byl to právě Lukáš, který se několikrát ve spolupráci s Vojtou či Patzim dostalo do brejkové situace a jednu z nich chladnokrevně zakončil. Postupem času nám docházely síly a obrana se logicky dostávala pod větší tlak. Několik dobrých zákroků předvedl Ondřej, na druhé straně jsme bohužel nezakončili nadějně vyhlížející akce. Jak už bývá zvykem, plný bodový počet jsme ztratili v poslední minutě a vyválčili v Pyšelích pouze bod. Nutno ovšem říci, že všichni odevzdali hře maximum a všem patří díky.