22. 04. 2007.

14.kolo: Čerčany B – Pecerady 2 : 4 ( 2 : 4 )

Začátek utkání ovlivnily dva pokutové kopy, po jednom na každé straně. Po troše emocí nad výrokem rozhodčího ohledně správnosti nařízení první penalty, se soupeř ujal vedení již ve 3. minutě, ale za chvíli Láďa Chmelař proměnil s jistotou nařízenou penaltu i proti domácím a srovnal na 1:1. Pak se hra uklidnila. Čerčany se snažili kombinovat již od vlastní brány, ale po dobrém napadání našich ofenzívních hráčů udělaly několik chyb, které gólem potrestali Martinové Kastner a Mikita. Z další správně nařízené penalty se přesně trefil Zdeněk Barek a vedli jsem již 1:4. Soupeř hrozil jen z brejků a jeden takový potrestal vstřelením branky a snížil na 2:4, jak také skončil poločas. V druhé půli již branka nepadla a odvezli jsme si tak zasloužené tři body. Ještě bych chtěl vyzdvihnout výkon našeho brankáře Jirky Jarolíma, který nás svými vynikajícími zákroky několikrát podržel. Další pochvalu zaslouží oba krajní obránci, bráchové Tomáš a Martin Salátkové, kteří si bez větších problémů pohlídali rychlé a nebezpečné soupeřovi útočníky.