14. 11. 2010.

13. kolo: Pyšely – Pecerady 6:0 (1:0)

Na hřišti lídra tabulky z Pyšel jsme totálně propadli už při první akci soupeře. Po centru ze strany na úplně nepokrytrého hráče, který trefil hlavou přesně, se dostali domácí do vedení. Pak už jsme se srovnali a drželi se, dobře jsme bránili a občas i zazlobili směrem dopředu. Do poločasu už gól nepadnul a do šaten jsme šli za nadějného stavu. Po obrátce by obraz hry stejný, domácí hráli dobře kombinačně a často se dostávali do zakončení. My měli herní výpadek asi na 15 minut a po nedusledném bránění jsme dostali 4 rychlé góly a bylo po zápase. Také jsme mohli vstřelit branku, ale naši koncový hráči zbytečně stříleli zdaleka a z úhlů a nehledali volné spoluhráče v lepších střeleckých pozicích. Pyšely přidaly už jen jeden gól a vyhráliy 6:0. Nejlepším hráčem utkání byl určitě náš brankář Jirka Jarolím, který měl víc úspěšných zákroků než brankáři v hokeji.