03. 11. 2013.

11. kolo: Soběhrdy – Pecerady 2:2 (1:2)

Do zápasu jsme šli s vidinou výhry, ale navázali jsme na herní útlum, který se nás drží už 3-4 zápasy. První šanci jsme měli už asi v 5. vteřině zápasu, bohužel jasná šance míčem v síti neskončila. Domácí to za chvíli potrestali gólem, když využili sérii asi pěti našich chyb. Pak se hrálo vyrovnaně a vyrovnání jsme si zasloužili i my, když střelou k přední tyči nedal Martin Kastner brankáři šanci. Do poločasu jsme skóre otočili na 1:2, když nás poslal do vedení s hranice vápna Jirka Jun. Ve druhé půli se fotbal už vytratil a na mokrém a bahnitém terénu se spíš jen bojovalo. Skóre se pohnulo už jen jednou, když domácí vyrovnali z penalty. My jsme nic fotbalovýho nevymysleli a bránu jsme jen z dálky ostřelovali. Nakonec jsme mohli i prohrát, ale v bráně nás podržel Jirka Jarolím dvěma výbornými zákroky v závěru utkání.