03. 11. 2012.

11. kolo: Pecerady – Zaječice 3:2 (1:1)

Do zápasu jsme vstoupili špatně a hosté nás zatlačili do obrany a 20 minut nám skoro nepůjčili míč. Gól z toho nebyl ale jen díky skvělému výkonu našeho gólmana Jirky Jarolíma, kterému forma vydržela po celý zápas. My hrozili jen z brejků, ty často ale končily v ofsajdové pasti. Jednou to ale vyšlo a Marek Povolný doběhl dluhý míč a z velmi ostrého úhlu prostřelil obránce i brankáře. Do půle to bylo od nás vše a Zaječice stačily jen vyrovnat po našem španém odkopu a upravily na poločasovou remízu. Druhý poločas, resp. asi 2 minuty z něj, patřily jen jednomu hráči. Po dlouhé době našel Jakub Šimáček ve svém programu volné místo a ukázal nám, jak se střílí góly. Ano, je to zase – ŠIMI (podívejte se taky na jeho letošní výkon v přípravném zápase s Budenínem). Po dvou rychlých gólech nás poslal do vedení. Prvně dorážel odražený míč, podruhé si naběhl na centr a hlavou se taky nemýlil. Hosté už jen snížili na konečných 3:2 a mi tak opustili dno tabulky.

Pozn.: pozápasová oslava spojená se závěřečkou byla veliká, ale čeká nás ještě dohrávka v Bukovanech !!!!