23. 10. 2010.

10.kolo: Pecerady – Poříčí 2:2 (0:2)

V úvodu nás hosté přimáčkli k vápnu a chvíli jsme jen bránili. Pak jsme hru srovnali a dokonce jsme měli jednu obrovskou šanci, ale bohužel bez gólu. Do vedení šlo Poříčí, když se z velkého vápna trefil hostující útočník podobným dloubákem jako kdysi Poborský. Na 2:0 zvýšili hostém z trestného kopu, jehož rozehrání odpískal rozhodčí velmi necitlivě v době, když si náš brankář ještě rovnal zeď. Nám nefungovala mezihra a chyběl nám tradičně pohyb bez míče. V poločase Jirka Jun vypil energetický nápoj nejmenované značky, který mu dal do druhého poločasu křídla. Trenér ho posunul do středu zálohy a on zařídil vyrovnání. Poříčí dohrávalo o deseti, ale převahu jsme nedokázali gólově využít, i když šancí k tomu bylo dost. Zápas skončil remízou, ale pro nás je to škoda, ten zápas jsme měli vyhrát.

PS: Ještě jedna věc k novému trenérovi. Jeho pohled z lavičky byl určitě znát, ale musíme se nejdříve vzájemně poznat, doladit některé drobnosti, aby to všechno sedlo.