23. 10. 2010.

10.kolo: MP Pecerady B – Netvořice 3:5(1:3)

Áčko skončilo už minulý víkend a přestože už body nezíská, přezimuje ve vedení. Béčko nastoupilo k poslednímu utkání podzimu na domácí půdě, kterou po ránu ozdobila jinovatka. Tým zdecimovaný marodkou a turistickým kroužkem začal hrát opět s velkým respektem. Probudili jsme se až za stavu 0:2, kdy se trefil krásnou střelou z trestného kopu až z půlky Jakub Kos. Hra se vyrovnala, ale do poločasu jsme ještě jednu branku dostali. Ve druhém poločase ve předu opravdu pozlobil soupeře Lukáš a jeho důraz před bránou přinesl ovoce v podobě dvou branek. Za stavu 3:4 jsme soupeře přimáčkli, ale gól ani z velkých šancí nepadl. Naopak ke konci rozhodl utkání soupeř a na obrat již nebyl čas ani síla. Potěšilo nás, že nás přišel povzbudit Matěj Stejskal, který již brzy odloží své berle a začne pomalu posilovat uzdravenou nohu. Podzimní smolná sezóna skončila a přes zimu musíme posbírat síly a postavit naše béčko znovu na nohy.