23. 10. 2009.

10.kolo: MP Pece A-Vlašim B 2:2, Pece B-Vlašim A 1:12(1:6)

Na žádost soupeře se zápas áčka předehrával už v pátek. Nejprve to vypadalo, že nám zápas v době tradičního tréninku přinese štěstí, ale nakonec jsme byli rádi za bod. Začali jsme lépe a celou první půli jsme byli lepším a bojovnějším týmem. Zaslouženě jsme se dočkali vedení. I ve druhém poločase jsme navázali na dobrý výkon, ale postupně nám jakoby docházely síly a po brance soupeře na 2:1 jsme šli dolů i psychycky a začali kazit a špatně bránit. I proto soupeř zaslouženě vyrovnal. Z toho pohledu byla remíza spravedlivá a oba trenéři mohli přemýšlet, která ruka se dala ještě pískat a který faul už byl v pokutovém území. Jak se ale ukázalo v sobotu (což trochu předbíhám) budeme muset trochu lépe hrát, abychom ve středu ve Vlašimi proti lépe hrajícímu Áčku bodovali. Budeme držet všechny palce a doufáme, že se zázračně uzdraví i Matěj Skalický, který ulehl ihned po zápase s horečkami a že bude připraven i Ríša Škopek, který po sobotním utkání zůstal lehce otřesen.

Sobotní zápas béčka proti Vlašimi A začal velmi slibně, jelikož jsme se po brejku Jakuba Kose, který obral obránce o míč a zakončil nájezd, ujali nečekaného vedení 1:0. Ještě chvíli jsme drželi slabý náskok, ale potom už soupeř rozložil naši obranu a začalo to tam padat. Do půle jsme inkasovali 6x a ve druhé půli ještě zbytek do tuctu. I tak jsme soupeře potrápili a to je dobře, protože už vědí, že si na nás musí dát lepší pozor. Chválím všechny za bojovný výkon, který byl jistě předzvěstí sobotního úspěchu v Teplýšovicích.