10. 11. 2012.

10. kolo dohrávka: Bukovany – Pecerady 5:2 (3:0)

V Bukovanech to mělo být srovnání dvou týmů z konce tabulky. Na zápas, kde šlo prakticky o 6 bodů, nás zase přijelo tak akorát a z toho min. 5 lidí prakticky bez účasti na podzimních trénincích (práce, zranění,..), a to se taky projevilo na hřišti. Do půle jsme 3x inkasovali – nepokrytý roh, brejk a prádlo z naší obrany a pak šikovně zatočený přímý kop na zadní tyč. Ve druhé půli jsme trochu zvedli hlavu, začalo se i běhat a snížili jsme gólem Míry Höhna. Další naší šanci chytil gólman domácích a následně Bukovany odskočily zase na rozdíl 3 branek. Marek Povolný svým průnikem sice za chvíli pohnul ukazatelem skóre, ale ihned po rozehrávce nás Bukovany dorazly pátým gólem. Prohráli jsme zaslouženě 5:2. Nedokážeme být aktivní po celý zápas. Střídají se vlny, kdy máme chuť a maká se, s obdobím úplného nezájmu a pokřikováním jeden na druhého a vyčítání si chyb, když vlastní nevidíme. Máme teď čas každý zapřemýšlet sám o sobě a o svém přístupu k fotbalu.