29. 10. 2011.

10. kolo: Čerčany – Pecerady 4:4 (0:1)

Čerčany celý první poločas držely taktovku zápasu pevně v ruce, ale nemohly se gólově prosadit. Do vedení jsme se dostali my, když se po centru do prostoru penalty nechytatelně trefil ranou do šibenice Jirka Hora, který dostal v pokutovém území až příliš mnoho času. Po změně stran jsme se dostali do trháku, když dvě zaváhání v domácí obraně po dobrém napadání využili Tomáš Vojtek a Lukáš Morávek. Když domácí snížili na 1:3, přidali jsme hned další gól, když se po brekju a centru na zadní tyč trefil znovu Jirka Hora. Do konce zápasu zbývalo 30 minut a Čerčany zvýšily tlak a my postupně odpadali. Nedokázali jsme déle udržet míč a útoky se na nás valily jako lavina. Z mnoha šancí domácí dokázali vyrovnat na konečných 4:4. Pro nás určitě dobrý bod.