30. 08. 2008.

1.kolo: MP Pece B-Vlašim B 1:4 (0:1), Pece A-Vlašim A 4:0 (1:0)

V sobotu jsme sehráli doma za pěkného pačasí první utkání v nové sezóně 08/09. B mužstvo mladší přípravky sehrálo vyrovnaný zápas s B mužstvem Graffinu Vlašim a inkasovalo v první půli pouze nešťastnou trefou vlastního obránce. V druhé půli již na svého soupeře nestačilo avšak přesto dokázalo skórovat a vybojovat pěkný výsledek. Naše A mužstvo nastoupilo proti Vlašimskému áčku ihned po prvním zápase a diváci na stadionu se nestačili divit. Nejen, že jsme soupeře nepustili do vyložených šancí, ale dokonce jsme svou bojovností předčili soupeře ve hře 1 na 1 také v útoku, což se projevilo už v 1.půli vstřelenou brankou. V druhé půli jsme potvrdili výkon z 1.poločasu a přidali i trochu koření. Překvapivý výsledek 4:0 všechny zahřál u srdce. Naši kluci si obě utkání opravdu užili a za jejich výkony si zasloží velkou pochvalu. Fotografie z utkání je možné si prohlédnout v sekci Fotoalbum.